R E N D .

Budowa maszyn CNC do cięcia pianki, wełny skalnej, poliuretanów i innych tworzyw sztucznych, spienionych.

Maszyny i linie technologiczne zaprojektowane według potrzeb klientów

Sprawdź, czym są
nasze maszyny

NAUKA, POSTĘP, DOSKONALENIE, MODERNIZACJA.
ZALEŻY NAM NA NAJWYŻSZEJ SATYSFAKCJI

Nasze cele to poprawa produktywności, usprawnienie procesów, ułatwienie pracy ludziom oraz zwiększenie ich komfortu i bezpieczeństwa. Ponadto, przykładamy dużą wagę do niezawodności i trwałości naszych maszyn, solidnego wykonania, estetyki i nowoczesnego wyglądu.

Czym się kierujemy?

Stosujemy rozwiązania i praktyki, które najlepiej wpisują się w naszą strategię i wartości.

Nieustannie doskonalone

Stale dążymy do doskonalenia naszych maszyn, aby nie tylko spełniały swoje funkcje i zaspokajały oczekiwania użytkowników, ale także przewyższały je, dostarczając im maksymalną satysfakcję z ich wykorzystania.

Dopasowane do potrzeb

Chcemy zapewniać rozwiązania, które spełniają wymagania klientów, przynoszą im korzyści i przyczyniają się do ich sukcesu.Każda branża i firma mają swoją własną specyfikę, wierzymy że tylko dobre zrozumienie indywidualnych potrzeb pozwala osiągnąć wspólną satysfakcję.

Trwałe i niezawodne

Niezawodność maszyn to kluczowy element naszej strategii. Maszyny, które działają bezawaryjnie, są podstawą ciągłej produkcji, co przekłada się na oszczędność czasu, kosztów i zasobów związanych z przestojami i naprawami.

Wykonane z dbałością o bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo jest niezwykle ważne, stosujemy się do wymagań i norm dotyczących bezpieczeństwa maszyn, a nasze działania opierają się na etyce i odpowiedzialności, mając na celu zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa użytkownikom naszych maszyn.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Pomożemy Ci na każdym etapie

Naszym celem jest wsparcie klientów na każdym etapie - od analizy potrzeb, przez projektowanie i budowę maszyn, po zapewnienie przyjaznej obsługi i wsparcia. Dążymy do zadowolenia i budowania trwałych relacji opartych na wzajemnym zaufaniu i satysfakcji.

ROZWIĄZANIA NA KAŻDĄ KIESZEŃ

Potrafimy sprostać zróżnicowanym wymaganiom i budżetom

Korzystamy z różnych klas rozwiązań i komponentów, dopasowanych do zastosowania i konkretnych potrzeb, zawsze są one nowe, sprawdzone i funkcjonujące w branży. Wybieramy produkty uznanych producentów, które spełniają niezbędne normy i posiadają odpowiednie dopuszczenia w Unii Europejskiej.

INDYWIDUALNE PROJEKTY MASZYN

Możemy zaangażować się w Twój indywidualny projekt

Możliwe, że jeszcze nie posiadamy interesującej Cię maszyny i technologii cięcia. Pracujemy nad rozszerzeniem naszej oferty, jesteśmy też otwarci na doskonalenie naszych maszyn, podjęcie nowych wyzwań oraz realizację indywidualnych projektów. Skontaktuj się z nami i pozwól nam poznać Twoje oczekiwania dotyczące maszyn.

Jak to robimy?

Dbamy o najdrobniejsze szczegóły naszych maszyn

Ergonomia i możliwości

Stawiamy sobie za cel nieustanne doskonalenie oferowanych przez nas maszyn, chcemy by jak najlepiej spełniały wymagania i oczekiwania naszych klientów i ich użytkowników.

Bezpieczeństwo

Identyfikujemy i eliminujemy zagrożenia starając się zapewnić maksymalne bezpieczeństwo użytkowników w uwzględnieniu użyteczności i funkcjonalności maszyn.

Wydajność

Dobieramy rozwiązania technologiczne w taki sposób, by zapewnić maksymalną wydajność w uwzględnieniu najwyższego bezpieczeństwa i żywotności maszyn.

Trwałość i niezawodność

Tworzymy solidne konstrukcje maszyn, korzystając ze sprawdzonych w branży rozwiązań technicznych oraz trwałych komponentów. Dbamy o niskie koszty eksploatacji i serwisowania.

Pełny support

Oferujemy szkolenie z obsługi, wsparcie techniczne i projektowe, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, przeglądy maszyn, magazyn części oraz pomoc przy relokacji maszyny.

Oprogramowanie

Oprogramowanie jest sprawdzone w branży, posiada wymagane funkcje i przydatne możliwości, ma pełne wsparcie i jest stale rozwijane. Nie wymaga dodatkowych opłat.

Jakość i estetyka

Charakteryzuje nas wysoka staranność wykonania, dbałość o detale i nienaganną estetykę, cenimy trwałe, użyteczne i nowoczesne wzornictwo maszyn przemysłowych.

Postęp i ulepszenia

Chętnie wprowadzamy ulepszenia, dodatkową funkcjonalność, mechaniczną, programową lub nowinki, mogące zwiększać żywotność, ułatwić obsługę i/ lub przyśpieszyć pracę.

Nieograniczony zasięg

Konstruowane przez nas maszyny możemy przetransportować do klienta, rozładować, podłączyć i finalnie uruchomić. Dbamy o właściwą koordynację oraz zarządzanie czasem.

jesteś w dobrych rękach

ZOSTAJEMY Z TOBĄ W PROJEKCIE NA DŁUŻEJ

Skontaktuj się z nami, zależy nam na Twoim zadowoleniu i pełnej satysfakcji. Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania, zależy nam na tym, żebyś mógł jak najlepiej ocenić adekwatność naszych maszyn do zamierzonego zastosowania, jeśli zechcesz, możemy Ci w tym pomóc.

Wykonamy dla Ciebie szkolenie z zakresu obsługi praktycznej oraz programowej, pomożemy wdrożyć pracowników, nauczymy niezbędnych podstaw do samodzielnej obsługi, pomożemy Ci tworzyć Twoje nowe projekty lub stworzymy je za Ciebie.

Wspieramy Ciebie i Twoją maszynę, zapewniamy wsparcie serwisowe także po okresie gwarancyjnym. Zależy nam na zapewnieniu długiej i bezawaryjnej pracy Twojej maszyny, w przypadku wystąpienia awarii, pomożemy Ci w jej jak najszybszym usunięciu.

Kontakt
firma-rend
  • Pomoc w doborze maszyny
  • Szkolenia wdrożeniowe
  • Wsparcie przy tworzeniu projektów
  • Konserwacja zapobiegawcza
  • Serwis gwarancyjny
  • Magazyn części zamiennych
  • Relokacja maszyny
Wybierz maszynę według technologii cięcia

Cięcie konturowe

Maszyna do konturowego poziomego cięcia szybkim drutem ściernym
maszyna-do-ciecia-panki