R E N D .

Profile aluminiowe i akcesoria montażowe

Prowadnice / Moduły liniowe HIWIN KK / Mechanizmy śrubowo-toczne HWIN / Łożyska liniowe / Wsporniki końcowe wałka / Łożyska liniowe w obudowach / Wałki liniowe na podporze

profile-aluminiowe

Profile aluminiowe - nieograniczone możliwości konfiguracji kontrukcji

Dobrze dopasowane, solidne i łatwe w montażu profile aluminiowe zapewniają osiąganie maksymalnej produktywności przy skutecznej optymalizacji i dostosowaniu do warunków produkcyjnych. Aluminium, w porównaniu ze stalą, jest metalem bardzo lekkim i jednocześnie niezwykle solidnym, odpornym na wpływ czynników atmosferycznych i uszkodzenia mechaniczne. Zależnie od przeznaczenia poszczególne profile mogą być wykonywane z różnych stopów aluminium. Aluminium jest powszechnie wykorzystywane do wyrobu profili aluminiowych ze względu na możliwość uzyskania różnych kształtów, szerokości i grubości. Łatwość obróbki sprawia, że z powodzeniem można je docinać i łączyć technikami spawalniczymi. Zależnie od rodzaju profile aluminiowe znajdują zastosowanie m.in. w: budownictwie, przemyśle oraz branży reklamowej. Mogą służyć zarówno jako stała konstrukcja lub tymczasowe rozwiązanie. Profile aluminiowe mogą być wykorzystywane jako elementy systemów montażowych i oświetleniowych.

Profile aluminiowe, jakie można znaleźć w naszej ofercie, produkowane są z najlepszego materiały, które zapewniają:

  • bardzo dużą plastyczność, co umożliwia niemal dowolne formowanie elementów,
  • dobre przewodzenie ciepła oraz elektryczności przydatne przy produkcji przewodów,
  • małą gęstość, są lekkie i mogą być wykorzystywane do budowy bardzo wytrzymałych konstrukcji,
  • dużą wytrzymałość, m.in. na działanie kwasów organicznych, korozję oraz wpływ związków azotowych, dlatego może być stosowane również w miejscach narażonych na działanie warunków atmosferycznych.

Nasz asortyment w kategorii PROFILE ALUMINIOWE I AKCESORIA MONTAŻOWE

Profile aluminiowe

Akcesoria montażowe