R E N D .

Technika liniowa

Prowadnice / Moduły liniowe HIWIN KK / Mechanizmy śrubowo-toczne HWIN / Łożyska liniowe / Wsporniki końcowe wałka / Łożyska liniowe w obudowach / Wałki liniowe na podporze

technika-liniowa

Technika liniowa - przyśpieszona automatyzacja

W dobie przyspieszonej automatyzacji coraz większego znaczenia nabierają elementy techniki liniowej. W nowoczesnym przemyśle nie można już sobie wyobrazić obrabiarki, manipulatora czy linii montażowej bez prowadnic z szyną profilową i przekładni. Korzystanie z elementów techniki liniowej ułatwia mierzenie się z problemami i wyzwaniami związanymi z ruchomymi elementami wszystkich możliwych części. Prawidłowo dopasowane mechanizmy przesuwu pozwalają skracać czas przezbrajania czy czyszczenia. Dostarczane przez nas elementy techniki liniowej spełniają wymagania jakościowe w zakresie precyzji, przenoszenia siły i pędu oraz szybkości ruchu. tylko trafnie dobrany produkt zapewni odpowiednie rozwiązania, które pozwolą na wysokowydajną pracę zarówno niewielkich konstrukcji jak i całych linii produkcyjnych. Zapewniamy rzetelne doradztwo techniczne. W ramach realizacji projektów z zastosowaniem techniki liniowej ofertujemy bogaty zakres akcesoriów, mechanizmów i części niezbędnych do prawidłowego działania maszyn i urządzeń.

Oferując produkty znanych w swojej branży producentów zapewniamy szeroki i pewny wybór produktów z technologii liniowej które:

  • osiągają minimalne tarcie pomiędzy powierzchniami ślizgowymi,
  • są dostosowane do przenoszenia ciężkich ładunków,
  • posiadają niskie koszty eksploatacji oraz są proste w obsłudze,
  • zapewniają dokładność, trwałość, stabilność prędkości i solidność,
  • posiadają długą żywotność,
  • zapewniają dużą precyzję.

Nasz asortyment w kategorii TECHNIKA LINIOWA

Prowadnice z szyną profilową

Moduły liniowe

Mechanizmy śrubowo-toczne

Łożyska liniowe

Wsporniki końcowe wałka

Wałki liniowe na podporze

Łożyska liniowe w obudowach

Wałki liniowe,
prowadnice

Mechanizmy śrubowo toczne

Śruby kulowe

Nakrętki kulowe

Bloki łożyskujące

Obudowy nakrętek kulowych

Łożyska skośne
ZKFL

Łożyska skośne
ZKLN

Nakrętki HIR

Listwy zębate

Koła zębate